Menu

Hotel

Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce, útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar, výbornou hotelovou restauraci.

Prvotřídní péče

Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce (concierge), útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar, výbornou hotelovou restauraci, vše pro pohodlné rodinné ubytování, relaxaci i sportovní vyžití a vstřícný personál připravený udělat vše, abyste se u nás cítili co nejlépe.

Prvotřídní kosmetika

Příběh námi nabízené hotelové kosmetiky se začal psát ve Francii, v Provence roku 1976, kdy Olivier Baussan založil značku L’OCCITANE. Aby vytvořil výrobky péče o pleť a vůně, které jsou přírodní a autentické, a zároveň výrazné a přitažlivé, čerpal inspiraci ve Středozemí.

Dnes najdeme prodejny L'OCCITANE po celém světě, ale cíl zůstává stejný. Tvořit krásné a funkční produkty, které vám pomohou nejen ke kráse, ale i k vnitřní pohodě a zároveň chránit a pečovat o naši planetu.

Svůj rozvoj podporuje L'OCCITANE výběrem ingrediencí, které odebírá od dlouholetých partnerů, jejichž výrobní techniky splňují ty nejvyšší standardy kvality a nezatěžují samotnou přírodu.

Ve městě a zároveň mimo město

Jedinečná poloha Hotelu Větruše mezi Mariánskou skálou a Hradem Střekovem vám poskytne unikátní výhled na celé Ústí, údolí řeky Labe i okolní krajinu. Větruše je také již od 19. století oblíbeným výletním místem. Díky své poloze a lanové dráze nabízí klidné a nerušené ubytování a zároveň rychlé spojení s centrem Ústí.

Kapacita a pokoje

Hotel nabízí celkem 84 lůžek ve 42 pokojích. Check- in je možný od 14:00 a check-out do 11:00. Podívejte se, jak vypadají a jak jsou vybaveny naše dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje a apartmány pro 4 osoby, vše s možností přistýlek.

Lanová dráha a centrum na dosah ruky

S centrem Ústí nad Labem je Větruše kromě silnice a stezky pro pěší spojena lanovou dráhou. Nástupní stanice je 30 metrů od vstupu do hotelu. Do centra města a také do nově vybudovaného nákupního centra Fórum, kde je výstupní stanice lanovky, se dostanete během několika minut.

Snídaně
TV
Wifi
Trezor
Klimatizace
Parkování

Jméno

E-mail

Zpráva

Odeslat