Menu

Hotel

Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce (concierge), útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar, výbornou hotelovou restauraci.

Prvotřídní péče

Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce (concierge), útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar (9:00 - 00:00), výbornou hotelovou restauraci, vše pro pohodlné rodinné ubytování, relaxaci i sportovní vyžití a vstřícný personál připravený udělat vše, abyste se u nás cítili co nejlépe.

Dokonalý spánek ve švýcarských postelích GRAND exklusivně v hotelu Větruše

Svým hostům chceme dopřát co možná nejlepší kvalitu spánku, proto našim pokojům dominují luxusní, ručně vyráběné kontinentální postele značky GRAND z čistě přírodních materiálů té nejvyšší švýcarské kvality, díky nimž zažijí naši hosté pocit dokonalého pohodlí.

Ve městě a zároveň mimo město

Jedinečná poloha Hotelu Větruše mezi Mariánskou skálou a Hradem Střekovem vám poskytne unikátní výhled na celé Ústí, údolí řeky Labe i okolní krajinu. Větruše je také již od 19. století oblíbeným výletním místem. Díky své poloze a lanové dráze nabízí klidné a nerušené ubytování a zároveň rychlé spojení s centrem Ústí.

Kapacita a pokoje

Hotel nabízí celkem 84 lůžek ve 42 pokojích. Check- in je možný od 14:00 a check-out do 11:00. Podívejte se, jak vypadají a jak jsou vybaveny naše dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje a apartmány pro 4 osoby, vše s možností přistýlek.

Lanová dráha a centrum na dosah ruky

S centrem Ústí nad Labem je Větruše kromě silnice a stezky pro pěší spojena lanovou dráhou. Nástupní stanice je 30 metrů od vstupu do hotelu. Do centra města a také do nově vybudovaného nákupního centra Fórum, kde je výstupní stanice lanovky, se dostanete během několika minut.

Ceník

Jednolůžkový pokoj - standard

1 noc
1 950,- Kč

Dvoulůžkový pokoj - standard

1 noc
2 590,- Kč

Dvoulůžkový pokoj- Johann Malle

1 noc
2 990,- Kč

Dvoulůžkový pokoj- suite GRAND

1 noc
2 990,- Kč

Apartmán

1 noc
3 990,- Kč

Rodinné apartmá

1 noc
4 500,- Kč
Ceny platné od 1. 3. 2019
Snídaně
TV
Wifi
Trezor
Klimatizace
Parkování

Doplňková nabídka

Romantická výzdoba, láhev sektu v ledu

Květina pro dámu, květy z růží, vonné svíčky v koupelně a pokoji, láhev sektu v ledu, jahody, 8 ks kanapek
1 000,- Kč

Narozeninová výzdoba

Foukačky, dort šlehačkový, láhev terassa v ledu, celá podlaha pokrytá bar. balonky, spirálky
1 500,- Kč