Menu

Kongresy a akce

V Zámku Větruše se nachází taneční sál a několik dalších salonků, které je možné s tanečním sálem libovolně propojit. K dispozici je tak rozlehlý a díky roubeným stropům velmi útulný prostor vhodný pro pořádání plesů, bohatých svateb a oslav, kongresů či přednášek.

Variabilní prostory

Celkem 5 salonků s kapacitou od 10 až po 200 hostů vybavených dle vašeho přání audiovizuální technikou lze využít pro celou řadu účelů.

Výhodou je možnost rozdělit část prostor posuvnou stěnou a pořádat naráz několik souběžných a vzájemně se nerušících akcí. Rádi vám zajistíme občerstvení dle vašich požadavků.

Konference, kongresy a firemní akce

Jako jediný hotel v Ústí nad Labem vám nabízíme na vysoké úrovni komplexní služby spojené s konferenční turistikou a wellness zároveň. Ať se jedná o firemní meetingy spojené s outdoor aktivitami a relaxací ve wellness, nebo konference pro řádově stovky účastníků, pro každé přání máme připraveno vhodné řešení a s partnerskými hotely jsme připraveni navrhnout vám komplexní řešení ubytování a konferenčních prostor pro několik stovek účastníků.

Rezervace

V případě zájmu nás kontaktujte, rádi se vám budeme věnovat každý pracovní den 8:00 – 15:30.

F&B manager - Jan Dušek