Menu

Kongresy a akce

V zámku Větruše se nachází taneční sál a několik dalších salonků, které je možné s tanečním sálem libovolně propojit. K dispozici je tak rozlehlý a díky roubeným stropům velmi útulný prostor vhodný pro pořádání plesů, bohatých svateb a oslav, kongresů či přednášek.

Variabilní prostory

Celkem 5 salonků s kapacitou od 10 až po 200 hostů vybavených dle vašeho přání audiovizuální technikou lze využít pro celou řadu účelů.

Výhodou je možnost rozdělit část prostor posuvnou stěnou a pořádat naráz několik souběžných a vzájemně se nerušících akcí. Rádi vám zajistíme občerstvení dle vašich požadavků.

Konference, kongresy a firemní akce

Jako jediný hotel v Ústí nad Labem vám nabízíme na vysoké úrovni komplexní služby spojené s konferenční turistikou a wellness zároveň. Ať se jedná o firemní meetingy spojené s outdoor aktivitami a relaxací ve wellness, nebo konference pro řádově stovky účastníků, pro každé přání máme připraveno vhodné řešení a s partnerskými hotely jsme připraveni navrhnout vám komplexní řešení ubytování a konferenčních prostor pro několik stovek účastníků.

Catering

Hledáte-li catering v Ústí nad Labem, je restaurace Větruše připravena zajistit vám dle vašich představ rauty, koktejly, bankety, coffee breaky a občerstvení pro vaši svatbu, oslavu či jinou příležitost - a to ať se bude konat v prostorách naší restaurace nebo kdekoliv jinde. Neváhejte nás konktaktovat.

Jméno

E-mail

Zpráva

Odeslat