Svatby a eventy

Flexibilní prostory pro výjimečné události

Oblíbené místo pro malé i velké události

V prostorách zámečku se nachází prostorný sál a několik menších salonků a konferenčních místností. 

Svatba, firemní akce, rodinná oslava nebo kulturní událost? Jsme tu pro vás.

Svatba na zámečku

Jedinečná romantická atmosféra

Věnujte nám důvěru a uspořádejte svůj nezapomenutelný svatební den v našem hotelu, který nabízí kouzelné prostředí pro obřad, ať už si přejete slavit uvnitř elegantního historického sálu nebo pod otevřeným nebem. S naší schopností přizpůsobit se vašim potřebám a velkou kapacitou sálu i letitými zkušenostmi, vaše svatba bude přesně taková, jakou jste si vždy představovali.

Chcete prožít svůj velký den kompletně bez starostí? Naše certifikovaná svatební koordinátorka Míša se postará o organizaci obřadu, hostiny i večerní party od A do Z.

Svatební balíčky

Zažijte chvíle odpočinku a romantiky

Po svatbě si zasloužíte chvíli klidu a lásky. Naše novomanželské balíčky obsahují romantickou večeři a soukromou vířivku. Užijte si nezapomenutelné chvíle jen pro vás dva.

Pokud svou svatbu teprve plánujete a chcete mít jistotu, že vše bude perfektní, nabízíme Svatební den nanečisto. Přijďte se přesvědčit, že Hotel Větruše je tím pravým místem pro váš velký den.

Konference, kongresy a firemní akce

Perfektní prostory pro firemní akce

Na Větruši máte k dispozici celkem 5 salónků s kapacitou od 10 do 350 hostů. Všechny salónky vybavíme odpovídající technikou a nábytkem, zajistíme celodenní občerstvení i kompletní volnočasový program pro váš tým.

Přehled prostor naleznete na stránce Prostory a vybavení.