Restaurace

Tradiční chutě
v moderním podání

Lokálně a moderně

To nejlepší z lokální i mezinárodní kuchyně

Naše moderní verze tradiční české i mezinárodní kuchyně nabízí jedinečný gastronomický zážitek, kde klasika potkává současnost. Oživujeme kulinářské tradice moderním stylem vaření, zachováváme autenticitu a přinášíme současné gastronomické trendy.

Sezónní menu

S měnící se přírodou za okny se mění i naše menu

Velký důraz kladou naši kuchaři na čerstvost a sezonnost surovin, a proto pravidelně aktualizujeme sezónní část našeho menu podle aktuálně dostupných ingrediencí. Díky tomu můžeme hostům nabídnout jedinečné chuťové zážitky, které reflektují krásu a rozmanitost každého ročního období.

Signature dish

Oceňovaná hovězí svíčková

Naše svíčková je už roky vyhlášená po širokém okolí a mnozí hosté se k nám na ni pravidelně vrací. V roce 2013 dokonce vyhrála prestižní soutěž Chuť Česka a její recepturu zachováváme dodnes.

Mimo to doporučujeme i vynikající telecí řízek přes celý talíř nebo tatarák s topinkami bez kůrek.

Nechte si chutnat.

Café Lobby

Klidný prostor pro setkávání

Ať už hledáte ideální místo na pracovní schůzku nebo chvilku pro sebe, dopřejte si příjemné posezení v pohodlných křeslech se sklenkou, kávou nebo dezertem.

Café Lobby je otevřené denně do půlnoci a je IQOS friendly. V teplém počasí je možné posedět i v otevřeném atriu vedle baru.