Ubytování

Pohodlí na prvním místě

Místo pro skutečný odpočinek

Načerpejte pozitivní energii a potěšte všechny smysly. Na Větruši na vás čeká ubytování v útulných pokojích v příjemných zemitých tónech, odpočinek ve wellness a unikátní gastronomické zážitky v hotelové restauraci.

Výjimečná lokalita

Ve městě a zároveň mimo město

Jedinečná poloha hotelu mezi Mariánskou skálou a hradem Střekov vám poskytne unikátní výhled na celé Ústí nad Labem, údolí řeky i okolní krajinu Českého středohoří.

Díky své poloze a unikátní lanové dráze nabízí Větruše klidné a nerušené ubytování a zároveň mimořádně rychlé spojení s centrem města.

Prvotřídní péče a služby

Komfort a rodinná atmosféra

Užijte si pohodlí v našich stylově zařízených pokojích, ideálních pro regeneraci a odpočinek, a nechte se hýčkat naším vždy připraveným přátelským personálem, který vám poskytne pocit domácího prostředí.

Na pokojích na vás čeká kromě standardního vybavení i špičková francouzská kosmetika L'Occitane.

Hostům je k dispozici bezplatné parkování přímo před hotelem a nabíječky pro elektromobily.

V ceně ubytování je i snídaně podávaná formou bufetu v hotelové restauraci.

Aktivní pobyt

Ideální místo pro aktivní odpočinek

Sportovci ocení tenisové kurty vedle budovy hotelu a kilometry turistických stezek a cyklotras v blízkém okolí. Na recepci vám rádi zapůjčíme tenisové vybavení, kolo a helmu nebo turistické hole. Pro milovníky fitness je k dispozici plně vybavená posilovna.

Přímo před hotelem se mohou děti vydovádět na dětském hřišti, v teplých měsících i v přírodním bludišti a celoročně v zrcadlovém bludišti.